You have no items in your shopping cart.
Details
Details
- Fits models with either standard or extended battery.
- Durable, easy-care Ballistic Nylon exterior.
- Custom engineered, ruggedized swivel cell clip for quick on/off with push of a button.
Additional Info
Additional Info
| P/N | V6340DW |
|---|---|
| UPC Code | N/A |
| Country of Manufacture | United States |
| Style | Holsters |
| Style Type | Open Quick Access |
| Features | Quick Access, Fixed Belt Clip/Loop |
| Device Model Number | MC35 |
| Color | Black |
| Device Type | Handheld |
| RoHS | Yes |
| REACH | No |
| Weight | 0.2160 |
| Outside Height | 1.25" |
| Outside Length | 5.50" |
| Outside Width | 3.50" |
| Zebra IHV Certified | No |
