You have no items in your shopping cart.
Details
Details
- Durable, easy-care Ballistic Nylon exterior.
- Flap with hook & loop closure keeps the unit secure.
- Durable plastic belt clip for quick attachment to clothing or belt.
- 2 D-rings allow for optional shoulder strap.
- Elastic loop for stylus.
Additional Info
Additional Info
| P/N | U6007DW |
|---|---|
| UPC Code | N/A |
| Country of Manufacture | United States |
| Style | Holsters |
| Style Type | Open Quick Access |
| Features | Pen / Stylus Loop, Full Flap, Fixed Belt Clip/Loop |
| Device Model Number | Workabout Pro S |
| Color | Black |
| Device Type | Handheld |
| RoHS | No |
| REACH | No |
| Weight | 0.2320 |
| Outside Height | 1.50" |
| Outside Length | 7.75" |
| Outside Width | 2.75" |
| Zebra IHV Certified | No |
