You have no items in your shopping cart.
Details
Details
- Visor fits around the unit to minimize sunlight glare for easy reading of display.
- Stiffeners in all walls for structure and rigidity.
- Hole on back for power button.
Additional Info
Additional Info
| P/N | U6117DWSP |
|---|---|
| UPC Code | N/A |
| Country of Manufacture | United States |
| Style | Accessories |
| Style Type | Sun Visor |
| Features | No |
| Device Model Number | VC5090 |
| Color | Black |
| Device Type | Monitor |
| RoHS | Yes |
| REACH | No |
| Weight | 1.1800 |
| Outside Height | 0.75" |
| Outside Length | 10.00" |
| Outside Width | 12.00" |
| Zebra IHV Certified | Yes |
