You have no items in your shopping cart.
Details
Details
- Velstretch loop straps for comfortable wearing.
- Elastic loop stretches for secure hold on varying arm sizes.
- Fastened with Velstretch hook for quick on/off.
Additional Info
Additional Info
| P/N | X6582DW |
|---|---|
| UPC Code | N/A |
| Country of Manufacture | United States |
| Style | Belts & Straps |
| Style Type | Straps |
| Features | No |
| Device Model Number | WT4000 Series |
| Color | Black |
| Device Type | Handheld |
| RoHS | Yes |
| REACH | No |
| Weight | 0.0600 |
| Outside Height | 0.50" |
| Outside Length | 8.00" |
| Outside Width | 1.50" |
| Zebra IHV Certified | No |
