You have no items in your shopping cart.
Details
Details
- Hard sided holster allows easy-in, easy-out access to device for fast-paced scanning.
- Device opening on two sides facilitates left or right handed use.
- Durable metal belt clip for quick attachment to clothing or belt.
Additional Info
Additional Info
| P/N | U6153DWR |
|---|---|
| UPC Code | N/A |
| Country of Manufacture | United States |
| Style | Holsters |
| Style Type | Belt Accessories, Open Quick Access, Wearable |
| Features | Open Face |
| Device Model Number | LS3000 Series |
| Color | Black |
| Device Type | Handheld |
| RoHS | Yes |
| REACH | No |
| Weight | 0.2740 |
| Outside Height | 2.50" |
| Outside Length | 7.00" |
| Outside Width | 3.00" |
| Zebra IHV Certified | No |
